kişi

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • tel 0252 385 36 30

Peyzaj Mimarı 1967 Doğumlu, 1988 EGE ÜNİVERSİTESİ Ziraat Fakültesi PEYZAJ MİMARLIĞI Bölümü mezunu
KURUCU: Ercan Ayvazoğlu


UYGULAMA EKİBİ; Firmamızla uzun yıllardır hizmet veren deneyimli kadrolu bahçıvanlarımızla uygulama ve bakım hizmetlerini sorunsuz olarak yapmaktayız.

Firma kurucusu Ercan Ayvazoğlu 1988 yılında Bodrum'a GARDENYA firmasının bir elemanı olarak Clup M (VİRGİN) Otelinin peyzaj düzenlemesini yapmak maksadı ile gelmiş ve Bodruma yerleşmiştir.1996 yılına kadar serbest olarak çalıştıktan sonra 1996 yılında Yalıkavak beldesinde BAHÇE PEYZAJ peyzaj tasarım ve uygulama ofisini açmıştır. Başta Bodrum Karada Marina olmak üzere Bodrum Yarımadasında birçok yaygın(seçkin) kurum ve şahsa Peyzaj mimarlığı alanında proje ve uygulama hizmetleri vermiştir.Tasarım ve uygulamalarımızda; doğal çevre ve yapının korunması temel ilke olmak kaydı ile peyzaj mimarlığı ilke ve kurallarını da kullanarak müşterilerimizin istek ve arzularını da değerlendirip kişiye özel mekanlar yaratmaya özen göstermekteyiz.

Bodrum'un karekteristik iklim yapısını, jeolojik özelliklerini ve kültürel mozağini 24yıllık deneyimlerimize dayanarak çok iyi tanımamız, yaptığımız ve yapacağımız uygulamalarda bizi hep başarıya ulaştırmıştır.

BİTKİ SATIŞIMIZ; 2012 Haziran ayında Yalıkavak yolu üzerinde açılan yeni yerimizde, yerli ve ithal bitki türlerini, Avrupa standartlarına uygun boy ve formlarda bulabilirsiniz

Ziyaretçi Sayacı

Bugün15
Bu hafta15
Bu ay2367
Toplam133813

Üye Girişi

Haber & Duyurular